चन्द्रपुर:लुम्बिनी विकास बैँक लिमिटेड चन्द्रनिगाह्पुर शाखाले बैँकको संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत रौतहट जिल्लामा अवस्थित जन ज्योति बहुमुखी क्याम्पसलाइ सहयोग हस्तान्तरण गरेको छ ।शुक्रवार चन्द्रपुर-६ स्थित श्री जन ज्योति बहुमुखी क्याम्पसमा अध्ययनरत छात्रा हरुको स्वस्थ्यलाइ ध्यानमा राखी सेनिटरी प्याड भेन्डिङ मेसिन तथा सेनिटरी प्याड डिस्पोज मेसिन हस्तान्तरण गरिएको छ।

सो सामाग्रीहरू बैंकको तर्फबाट शाखा प्रवन्धक सुबोध कोइराला ले क्याम्पस ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष सन्जय कुमार कार्की लाई हस्तान्तरण हस्तान्तरण गर्नुभएको हो। उक्त कार्यक्रम मा क्याम्पस का पुर्व अध्यक्ष एकराज थापा, क्याम्पस प्रमुख राजन कुमार श्रेष्ठ, सहायक क्याम्पस प्रमुख , क्याम्पस स्वबि यु सभापति सङम श्रेष्ठ ,बैंकको सहायक शाखा प्रमुख मनिश कुमार चौधरी क्याम्पसका प्राध्यापकहरु तथा छात्र छात्रा लगायत को सहभागिता रहेको थियो।

उक्त कार्यक्रममा क्याम्पस ब्यवस्थापन समिति को अध्यक्ष सन्जय कुमार कार्की तथा क्याम्पस प्रामुख राजन कुमार श्रेष्ठले छात्रा हरुको स्वास्थ्य लाई ख्याल मा राखी सेनीटरी प्याड भेन्डिङ मेसिन जडान गरेर सर्हानिय कार्य गरेको साथै महिनावारी को समयमा छात्रा हरुको अनुपस्थित हुने समस्या केही हद सम्म कम हुने कुरामा जोड दिदै लागी लुम्बिनी विकास बैङ्कलाई धेरै–धेरै धन्यवाद व्यक्त गर्नुभएको छ।

लुम्बिनी विकास बैंक लिमिटेडको हाल देशका सातवटै प्रदेशमा गरी ८९ वटा शाखाहरू तथा १ वटा एक्सटेन्सन काउन्टर सञ्चालनमा रहेका छन् । यस लुम्बिनी विकास बैंक लिमिटेडले ‘निरन्तर सहयात्रा ’ भन्ने नाराका साथ आफ्ना ग्राहक महानुभावहरूलाई उच्चस्तरीय, आधुनिक एवं नवीनतम प्रविधिहरू सहितको सुरक्षित बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

अघिल्लो सामग्रीभौतिक पूर्वाधार मन्त्री कृष्णप्रसाद यादवको पहलमा बर्षौ देखि अलपत्र रहेका टिकुलिया घाटको पुल निर्माण सुरु हुने
यसपछिको सामग्रीकोइराला निवासमा तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न