माघ १०, रौतहट//दक्षिण अफ्रिकाले एकदिवसीय शृंखलामा तीन वटै खेल आफ्नो पोल्टामा पारेको छ । दक्षिण अफ्रिकाले भारतविरुद्धको तीन एकदिवसीय शृंखला ‘क्लिन स्विप गरेको छ । प्रतिस्पर्धात्मक बनेको तेस्रो एकदिवसीयमा भारतलाई ४ रनले हराउँदै दक्षिण अफ्रिकाले शृंखला ३(० ले आफ्नो पक्षमा पारेको हो ।

२८८ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको भारत ४९ ओभर २ बलमा सबै विकेट गुमाउदै २८३ रनमा समेटियो । भारतका विराट कोहलीले सर्वाधिक ६५ रन जोडे । यस्तै शिखर धवनले ६१ रन बनाउदा दिपक चाहरले ५४ रनको योगदान गरे ।दक्षिण अफ्रिकाका लुंगी एनजीडी र एडिलेले ३(३ विकेट लिए । ड्वाने प्रिटोरीउसले २ विकेट लिए । यसअघि टस हारेर ब्याटिङ गरेको दक्षिण अफ्रिकाले ४९ ओभर ५ बलमा सबै विकेट गुमाउदै २८७ रनको योगफल तयार पारेको थियो ।

दक्षिण अफ्रिकाका क्विन्टन डी ककले १२४ रनको शतकीय इनिङ्स खेले । रस्सी भान डेर डुसेनले ५२ तथा डेभिड मिल्लरले ३९ रनको योगदान गरे । भारतका प्रसिद्ध कृष्णले ३ विकेट लिए । यस्तै दिपक चाहर र जस्प्रित बुम्राहले समान दुई विकेट लिए ।एजेन्सी

अघिल्लो सामग्रीबालकुमारी मन्दिरको मूर्ति चोरी भयो
यसपछिको सामग्रीतपाईको पत्रिका दैनिकको बिमोचन, केन्द्रिय सदस्य पुरीले गरे उद्धघाटन