रौतहट//निजि तथा आवसिय बिद्यालय अर्गनाइजेसन९प्याब्सन० प्रदेश नं २ को अध्यक्षमा दिपक रेग्मी निर्वाचित भएका छन् । सिराहको लहानमा सम्पन्न तेस्रो अधिवेशनबाट रौतहटका दिपक रेग्मी प्याब्सन प्रदेश नं. २ को अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन् ।
यस्तै बरिस्ठ उपाध्याक्ष श्याम के सि , उपाध्यक्ष जगदीश प्रसद सिंह र रिमा ठाकुर,कोषाध्यक्षमा मिरा थापा,सचिवमा गणेश साह , सहसचिवमा हरिबहादुर थापा (मनोज सर) , सह कोष अध्यक्ष मनोज कुमार यदव र सदस्यहरुमा डा.हरि शंकर प्रसद साह ,ईमाउदिन आहमत ,राम सोगरत,सिहेश्वोर पासवन,दिलबहादुर फुयाल चयन भई प्रदेश २ को नया कार्य समिति बनेको छ । नव निर्वाचित प्रदेश २ का अध्यक्ष रेग्मी चन्द्रपुर ६ स्थित रहेको बल निकेतन मा वि का कार्यकारी निर्देशक समेत हुन ।

अघिल्लो सामग्रीसर्लाहीका सीडीओ र एसपीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि
यसपछिको सामग्रीनागरिकको जीवन रक्षाका लागि सरकार प्रतिबद्ध छ : सञ्चार मन्त्री