१५ कार्तिक,रौतहट

सबैला नगरपालिकाको रघुनाथपुरस्थित फकिरचन्द उच्च माध्यमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक बैजु साहलाई विद्यार्थीहरूले दुव्र्यव’हार गरेको विरोधमा शिक्षकहरु आन्दोलित बनेका हुन् ।नेपाल शिक्षक महासंघ आन्दोलन परिचालन समिति धनुषाको आह्वानमा प्रदर्शनमा उत्रेका शिक्षकहरुले शान्तिसुरक्षा कायम गर, दोषीलाई कारबाही गर् जस्ता नारा लगाएका छन् । उनीहरुले दुव्र्य’वहार गर्नेलाई कारबाही र शान्ति सुरक्षाको ग्यारेण्टी नगरेसम्म आन्दोलन जारी राख्ने उनीहरुको भनाई छ ।गत कात्तिक १२ गते शुक्रबारका दिन नियमित पठनपाठन नगराएको र अनावश्यक अतिरिक्त शुल्क असुल गरेको जस्ता आरोप लगाउँदै प्राधानाध्यापक साहलाई विद्यालयअगाडि मोटरसाइकलमा बाहिरिँदै गर्दा विद्यार्थीहरुले कालोमोसो फ्याकी चप्पलले हिर्काएका थिए ।

अघिल्लो सामग्रीउपमेयर कप महिला राष्ट्रिय लिगमा रौतहटको चेली केसी चम्कँदा गोकर्णेश्वरको सहज जित
यसपछिको सामग्रीप्रदेश नं १ का मुख्यमन्त्री आचार्यले दिए राजीनामा