चन्द्रपुर,१४ मङ्सिर //चन्द्रपुर का साहित्यकार तथा रचनाकार बसन्त आचार्य को अर्को कोसेलि सर्वजनिक हुने भएको छ। “जुनमा तिमी उजेली” शिर्षक रहेको गितको अडियो रेकर्ड सम्पन्न भईसकेको र चाडै नै भिडियो सहित सार्वजनिक हुने रचनाकार बसन्त आचार्यले जानकारी दिए। चर्चित गाएक आनन्द कार्की को स्वर र मनोहर सुनामको को संगीत/एरेन्ज रहेको उक्त गितमा भोला पौड्यालले रेकर्डिङ मिक्सिङ गरेका हुन । “जुनमा तिमी उजेली”,आचार्यको दोश्रो प्रस्तुत हो । यश भन्दा आघी चर्चित गायक प्रमोद खरेलको स्वरमा “मन दिए, मुटु दिए” सार्वजनिक भई सकेको छ। उत्त गितलाई दर्शकहरुले भरपुर्ण रुचाएका थिए। रचनाकार आचार्य कविता लेखन मुक्तक,गजल लेख्न पोक्त छन। साहित्यमा रुचि भएका आचार्य विभिन्न संघ सस्थामा आबद्ध भएर सामाजिक कार्यमा समेत आघी छ्न।।

अघिल्लो सामग्रीवैज्ञानिकले बनाए सन्तान जन्माउन सक्ने रोबोट
यसपछिको सामग्रीदैनिक कति चिया–कफी पिउदा राम्रो ?