२१ आश्विन ,जनकपुरधाम
जनमत पार्टीले भ्रष्टाचार विरोधी आन्दोलनलाई निरन्तरता दिएको छ । जनमत पार्टीका नेता कार्यकर्ताहरु जनकपुरबाट जुलुस निकालेर बर्दिबास पुगी अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको कार्यालय घेराउ गरे । डा. सीके राउत नेतृत्वको जनमत पार्टीका नेता कार्यकर्ताहरुले अख्तियारको कार्यालय घेराउ गर्नुका साथै ज्ञापनपत्र समेत बुझाए । प्रदेशमा भ्रष्टाचार बढेको र भ्रष्टाचारीहरुमाथि मुद्दा दर्ता नहुने गरेकाले अख्तियारको कार्यालय घेराउ गरेको सो पार्टीका उपमहासचिव इन्द्रजीत यादवले बताए । राउतका कार्यकर्ताहरुले यसअघि जनकपुरधाममा पनि भ्रष्टाचार विरुद्ध प्रदर्शन गरेका थिए । प्रदेश सरकारको बेटी बचाउ, बेटी पढाउ अभियान अन्तर्गत साइकल खरिदमा भ्रष्टाचार चरम रुपमा भएको भदै आरोप लगाउदैआएकाछन् ।

अघिल्लो सामग्रीकर्मचारी कम,सेवाग्रही धेरै हुदा समस्या : प्रजिअ यादव
यसपछिको सामग्रीचौंथो एभरेष्ट प्रिमियर लिग (ईपीएल)मा पोखरा फाइनलमा