१०,असोज
रौतहट (सास)/गौर नगरपालिकाको वार्ड नम्बर ९ मा रहेको स्वास्थ्य केन्द्रमा बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन गरिएको छ ।
गौर नगरपालिकाका नगर प्रमुख अजय गुप्ताले एक कार्यक्रमकाबीच उक्त बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन गरेका हुन् ।उद्घाटन पछि कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नगर प्रमुख गुप्ताले सबै नगरवासीको साथ् र सहयोगबाट बिकाशका कतिपय कार्यहरु पुरा हुदै गएको बताए ।
उनले बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन र संचालनले सिर्सियावासीलाई सहज र सुरक्षित प्रजनन्को अवस्था सुनिश्चित भएको बताउदै भबिस्यमा सिर्सियाको बिकाह अगाडि बढ्दै जाने बताए । उनले आफ्नो कार्यकालमा सिरसियामा बिभिन्न सडकहरु बनाएको, बिधालय भवनको निर्माण संगै शैक्षिक गुणस्तर बढाउन लागि परेको , कृषकहरुको लागि बिउ तथा प्रविधिमा अनुदान दिएको बताउदै उनले बिकाशको गतिमा सहयोग गर्नु पर्नेमा जोड दिए ।
उदघाटन गरिका बर्थिंग सेन्टर २४ औ घण्टा संचालनमा रहने र सुबिधा सम्पन्न हुनेछ । वार्ड अध्यक्ष राजेश सिंहको अध्यक्षतामा भएको उदघाटन कार्यक्रममा उप प्रमुख किरण ठाकुर, बिभिन्न वार्डाका वार्ड अध्यक्षहरु लगायतका सहभागिता रहेको थियो ।

अघिल्लो सामग्रीगाउँपालिकाका अध्यक्ष साहले गरे सहनीलाई खाद्यान्न सहयोग
यसपछिको सामग्रीस्रोत नखुलेका रकमसहित २ जना पक्राउ