सर्लाहीमा सालको काठ लोड गरिएको ट्याक्टर सहित एक जना प्रहरीको नियन्त्रणमा
सर्लाहीमा सालको काठ लोड गरिएको ट्याक्टर सहित एक जना प्रहरीको नियन्त्रणमा

२० श्रावण,सर्लाही

सर्लाहीमा अवैध सालको काठ लोड गरिएको ट्याक्टर सहित एक जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय मलंगवाबाट प्रहरी निरिक्षक जटाशंकर यादवको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले जिल्लाका ब्रह्मपुरी गाउँपालिका वडा न–३ स्थित ना २ त ३८२ र ज २ त ३२३९ नम्बरको ट् याक्टरमा राखेर ल्याउँदै गरे ३८ थान सालको गोलिया९ २८४ क्युफिट०र चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको हो ।
नियन्त्रणमा लिएको सालको गोलिया, ट्याक्टर र चालकलाई आवश्यक कार्यवाहीको लागि जिल्ला बन कार्यालय लालबन्दी पठाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीका प्रवक्ता एवं डिएसपी माधव प्रसाद बुढाथोकीले जनाएको छ । यस्तै, तामागढी सब डिभिजन बन कार्यालय, बाराले जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको टाँगिया बस्तीबाट ६४ क्युफिट सालको काठ बरामद गरेको छ । टाँगिया बस्तीस्थित झाँडीमा लुकाएर राखिएको अवस्थामा १० वटा काठको गोलिया बरामद भएको तामागढी सब डिभिजन बन कार्यालका साहयक बन अधिकृत हरिशंकर साहले जानकारी दिए । उनले फुटबल ग्राउन्ड निर्माण गर्ने क्रममा तस्कर हरुले काठको गोलिया लुकाएर राखेको हुन सक्ने आशंका ब्यक्त गरे ।
बरामद काठको गोलियालाई तामागढी सब डिभिजन बनको कार्यालयमा घाट गदी गरि राखिएको डिभिजन बन कार्यालय बाराले जनाएको छ । बरामद काठको बिषयमा स्थानीयसँग सोधपुछ कार्य भईरहेको सहायक बन अधिकृत साहले बताए ।

अघिल्लो सामग्रीकिन बच्चाहरुमा समयभन्दा चाडै शारीरिक परिपक्कता देखिदैछ ?
यसपछिको सामग्रीप्रदेश २ मा आठ वटै जिल्लामा गरी कुल ११ सय ३५ हेक्टर जग्गामा विरुवा रोपिने