२४ साउन, सप्तरी

सप्तरीमा ट्याङ्करले ठक्कर दिंदा बाराकी एक जना वृद्धाको मृत्यु भएको छ ।
पूर्व(पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत शम्भुनाथ नगरपालिका(६ कठौनामा पूर्वबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गरेको ना४ ख २४४१ नम्बरको ट्याङ्करले ठक्कर दिंदा बाराको कोतबाल गाउँपालिका ३ बस्ने ६५ वर्षीया मलादेवी गिरीको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।ठक्करले गम्भीर घाइते भएकी उनलाई उपचारका लागि युनिक अस्पताल रायपुर लगिए पनि चिकित्सकले मृत घोषणा गरेको सप्तरी प्रहरीका प्रवक्ता एवम् डीएसपी माधवप्रसाद काफ्लेले जानकारी दिए।
गिरी गाउँका व्यक्तिसहित सुनसरीको चतराबाट दर्शन गरी ना४ख २८०० नम्बरको बसमा फर्किरहेको बेला कठौनामा शनिबार राति ८ बजे खाजा खान रोकिएको थियो । बस रोकिएपछि ओर्लेर बाटो काट्ने क्रममा ट्याङ्करले ठक्कर दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।चालकलाई ट्याङ्करसहित नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

अघिल्लो सामग्रीस्वास्थ्य उपचारमा संकल्प साकोस र सिभिल हस्पिटल बीच सम्झौता
यसपछिको सामग्रीब्राजिललाई ओलम्पिकको पुरुष फुटबलमा लगातार दोस्रो पटक स्वर्ण पदक