राम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठान परिवार द्वारा दिवगत तिमल्सिना प्रती गहिरो संवेदना प्रकट

२५ श्रावण,चन्द्रपुर
राम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठान का प्रमुख सल्लाहकार तथा रौतहट क्षेत्र न ४ का सासद देव प्रसाद तिमल्सिनाकि धर्म पत्नी रेणु तिमल्सिना को निधन भएको आज ५ दिन पूरा भएको छ । यसै बिच विभिन्न शिर्ष ब्यक्ती, शुभ चिन्तक,बिध्यार्थीहरुले सामाजिक संजाल मार्फत स्व रेणु तिमल्सिना को चिर शान्ति को कामना गरेका छन । स्व रेणु तिमल्सिना को क्रीयामा श्रीमान देव प्रसाद तिमल्सिना आफै १३ दिने कार्यमा बसेका छन।

स्व रेणु तिमल्सिना


यसै बिच आज राम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठान परिवार ले स्व रेणु तिमल्सिनाको आत्मा को चिर शान्ति कामना गर्दै दुखद घडिमा रहेका श्रीमान देव प्रसाद तिमल्सिना छोरिहरु :तृष्णा,तृप्ती र आस्था लगाएत परिवार जन मा धैर्य धारणा गर्ने क्षमता मिलोस भनी प्रथाना गर्दै गहिरो सम्वेदना प्रकट गरेको छ ।स्वर्गीय तिमल्सिना ले शैक्षिक क्षेत्रमा अतुलनीय योगदान पुर्याउनु भएको छ, तिमल्सिना को योगदान प्रती उच्च सम्मान रहेको राम कुमार कोइराला स्मृति प्रतिष्ठान का सदस्य प्रमोद कोइरालाले बताए ।
रामकुमार कोईराला स्मृति प्रतिष्ठान ले विभिन्न समयमा सामाजिक उतरदायि भएर काम गर्दै आएको छ।

अघिल्लो सामग्रीहरियो तरकारीमा विषादीको प्रयोग बढ्दो
यसपछिको सामग्रीजाली नोट सहित तिन जना प्रहरिको नियन्त्रणमा