रौतहट २४ श्रावण
रौतहट मा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्ने को संख्या दिन दिनै बढ्दो छ । जिल्ला भरी वडा स्तरीय भेला हुँदै गर्दा नेकपा माओवादि केन्द्र पार्टिमा प्रवेश गर्ने पनि उतिकै बढेको छ । आइतबार  फतुवा बिजयपुर नगरपालिका का ११ जना नेकपा माओबादी केन्द्रमा प्रबेश गरेका छन । स्थानीय निर्बाचनमा फतुवा बिजयपुर नगरपालिकाको वडानम्बर ७ मा नेपाली काग्रेस तर्फ बाट प्रत्याशी उम्मेदबार बनेका जीयालाल राय यादब, राम नारायण राय यादब, भागिन्द्र राय यस्तै जनता समाज बादी पार्टीमा आबद्ध रहेका देब नारायण राय यादब, राजाराम,  सत्यनारायण साह, सुर्ज साह, बिजिधन साह,रामशंकर राय यादब, भुदा चौधरी, उपेन्द्र साह, उपेन्द्र यादब नेकपा माओबादी केन्द्रमा प्रबेश गरेका हुन । उनीहरु लाई नेकपा माओबादी केन्द्रका जिल्ला ईन्चार्ज युवराज भट्टराई (समीर) जिल्ला सचीव देवेन्द्र पटेल लागाएत का नेताहरुले  टिका लगाएर प्रबेश गराउनु भएको हो ।

यो पनि  https://www.esajhavanidainik.com/archives/3642

अघिल्लो सामग्रीरौतहटमा माओवादी केन्द्रको वडा भेला धमाधम
यसपछिको सामग्रीसाझावाणी दैनिक असार २५ गते सोमबार