प्रहरी द्वारा रौतहटमा संचालित अवैध घरेलु मदिरा भट्टी नष्ट
प्रहरी द्वारा रौतहटमा संचालित अवैध घरेलु मदिरा भट्टी नष्ट

१७ साउन ,गौर

रौतहट प्रहरीले अवैध घरेलु मदिरा भट्टी नष्ट गरेको छ । रौतहटको छुट्टाछुटै स्थानमा अवैध रुपमा सञ्चालन गरिएको घरेलु मदिरा भट्टी प्रहरीद्घरा नष्ट गरेको हो । जिल्लाको राजपुर र परोहा नगरपालिकामा अवैध रुपमा संचालन भएको घरेलु मदिरा भट्टी नष्ट गरिएको हो ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको गस्टी टोलले आईतबार राजपुर नगरपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको ३ वटा भट्टी फुटाईएको छ, भने कच्चा पदार्थ १ हजार लिटर, ५० लिटर तयार गरिएको मदिरा नष्ट गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै, जिल्लाको परोहा नगरपालिका वडा नम्बर ४ मा अवैध रुपमा संचालन भएको मदिरा भट्टी प्रहरीद्घारा नष्ट गरिएको छ । नष्ट गरिएको भट्टीहरुको संचालकको हुन् भने यसबारे अनुसनधान सुरु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ ।

अघिल्लो सामग्रीदेशभरि १८ जनाको मृत्यु, २ हजार ५ सय ६८ जनामा कोरोना पुष्टि
यसपछिको सामग्रीसाझावाणी दैनिक श्रावण १८ गते सोमबार।