रौतहट,असार ३०

चन्द्रपुर/रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका र बृन्दावन नगरपालिकामा बृक्षरोपण कार्यलाइ तिब्रता दिइएको छ । युरोपियन युनियन अक्सफाम इन नेपालको आर्थिक सहयोग र आरडिसी नेपालको आयोजनामा संचालित जलवायु उत्थानशिल परियोजना कार्यक्रम रौतहट जिल्ला अन्तरगत चन्द्रपुर नगरपालिका र बृन्दावन नगरपालिका बृक्षारोपण कार्यक्रम संचालन गरिएको हो ।
चन्द्रपुर नगरपालिकाको बिभिन्न वाडमा करिब ६ हजार भन्दा बढी बृक्षरोपण अभियान संचालन भइरहेको छ । जस अन्र्तरगत चन्द्रपुर नगरपालिकाको बिभिन्न गाउँ गाउँमा असार २५ गते देखी संचालन हुदै आइरहेका छ ।
चन्द्रपुर नगरपालिकामा ६ हजार २ सय ५० वटा बिरुवा रोप्ने लक्ष्य रहेको आरडिसी नेपालकी फिल्ड अफिसर ज्योति फुयालले जानकारी दिनुभएको छ । यस अभियानमा युवा क्लब कृषक समुहहरु वन उपभोक्ता समिति,सहकारी, बिद्यालयका ब्यबस्थापन समितिका पदाधिकारीहरुले भाग लिएको फिल्ड अफिस फुयालले जानकारी दिनुभएको छ ।

अघिल्लो सामग्रीगण्डकी संसदमा टेबुल फालाफाल, एमाले सांसदको नाराबाजीबीच बजेट पारित
यसपछिको सामग्रीअझ घातक भेरिएन्ट फैलिन सक्छ ; डब्लूएचओ