२१ बैशाख , बारा
हेटौडाबाट बाराको सिम्रौनगढ तर्फ आउँदै गरेको सिमेन्ट बोकेको ना ४ ख ९५९८ नम्बरको ट्रकमा आगलागी भएको हो । आगलागीबाट करिब २ लाख ५६ हजार मूल्यको सिमेन्ट ४ सय २० बोरा र १५ लाख ४४ हजार रुपैयाँको ट्रकमा क्षति पुगेको छ । बाराको कोल्हवी नगरपालिका वडा नं ४ स्थित तामागढी कोल्हबी सडकखण्डमा बिहान करिब ९ बजेको समयमा ट्रकमा आगलागी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराले जनाएको छ । ट्रकको पछाडिको चक्का पड्किएर अचानक आगलागी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक गौतम मिश्रले जानकारी दिए । इलाका प्रहरी कार्यालय निजगढ, अस्थायी प्रहरी पोष्ट झुरझुरबाट ११ जना प्रहरी टोली र दुईवटा दमकलको सहयोगमा ९ः४५ बजे आगो नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

अघिल्लो सामग्रीरौतहटमा कोविड अस्पताल संचालन हुने
यसपछिको सामग्रीशेयरमा लगानी गर्नु भन्दा पहिला लगानीकर्ताले ध्यान दिनु पर्ने कुराहरु