रौतहट,०६ बैशाख
रौतहटको मध्य भागमा रहेको गरुडा नगरपालिकाले सम्पुर्ण विद्यालयहरु एक साताका लागी बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ । नगरपालिकाका केही विद्यालयहरुमा संक्रमितको सख्या अत्याधिक रहेको र अन्य केही विद्यालयका विद्यार्थीहरुमा समेत कोरोना भाइरससँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखा परेकाले कोरोना भाइरस उच्च जोखिमबाट जोगिन गरुडा नगरपालिकाका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयहरु एक साता बैशाख १० गतेसम्म बन्द गर्ने गरुडा नगरपालिकाले एक सुचना जारी गरि जानकारी गराएको छ । गरुडा नगरपालिका क्षेत्रभित्रका सम्पुर्ण विद्यालय मंगलबारबाट बैशाख १० गतेसम्म् बन्द रहने निमित्त प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत मो. मुस्ताक आलमले बताउनु भयो । अवस्था सामान्य भए पछि स्वास्थय मापढण्ड अपनाएर बिध्यनलय पुन सुचारु गर्ने आलमले जानकारी दिनुभयो ।

अघिल्लो सामग्रीरौतहटमा टिपरको ठक्कर बाट ,एकको मृत्यु,एक गम्भीर घाइते
यसपछिको सामग्रीरौतहटमा थप ७ जना कोरोना संक्रमणीत